niedziela, 29 marca 2015

Accessories

jeans& blouse - Zara, heels& clutch - Zara, bracelets - MonEgo

Roli dodatków nie sposób przecenić. Czasem grają pierwsze skrzypce, czasem po prostu uzupełniają nasz ubiór. Są po prostu niezbędne. Ja bardzo lubię minimalizm i kiedyś myślałam, że dwie bransoletki, które nosiłam ciągle będę mogła nosić do wszystkiego i na każdą okazję. Bardzo szybko pozbyłam się złudzeń. Ślub koleżanki okazał się testem, którego nie przeszły moje dyżurne bransoletki, gdyż zupełnie nie pasowały do zakupionej sukienki. Musiałam wymyślić inne rozwiązanie. 
Dziś mój zbiór biżuterii jest o wiele bardziej okazały niż wtedy. Ostatnio powiększyłam go o skórzane bransoletki MonEgo. Są robione ręcznie. Podoba mi się ich piękne wykonanie i dbałość o szczegóły. 
Do dzisiejszej stylizacji wykorzystałam także hit tego sezonu: kolor marsala. Kolor piękny i jako dodatek do kremowych lub czarno białych stylizacji świetnie się sprawdzi.  
Jest też kolejna nowość na moim blogu: spodnie bootcut. Do tej pory królowały u mnie rurki i przyznam się Wam, że mam nadzieję, że nie odejdą zupełnie w zapomnienie.

Miłej i pięknej niedzieli!


The role of additives can not be overstated. Sometimes they play a major role, sometimes simply complement our clothing. They are simply indispensable. I really like minimalism and I once thought that the two bracelets that I can still wore wear with everything and every occasion. Very quickly got rid of illusions. Wedding friend turned out to be a test, which did not pass my orderly bracelets as it is completely fit purchased dresses. I had to come up with another solution.
Today, my collection of jewelry is much more than it turned out. Last zoomed in him MonEgo leather bracelets. Are made by hand. I like their beautiful workmanship and attention to detail.
I used to today's styling also hit this season: marsala color. Beautiful color and in addition to the cream or black and white styling great check.
There is also another novelty on my blog: bootcut jeans. Until now reigned in my tube and admit to you that I hope it does not go away completely into oblivion.

Nice and beautiful Sunday!

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz