wtorek, 5 maja 2015

Weekend In Plock


 Jacket & bag - Mango, jeans & top - Zara, sneakers - Miss Sixty, rings - By Dziubeka

Jak minął Wam majowy weekend?
Nie piszę długi weekend, bo w tym roku nie był długi, niestety. Był za to piękny, w miarę ciepły i słoneczny. Na taki prawdziwy wypoczynek miałam z różnych przyczyn tylko jeden dzień. Zastanawiając się co tu zrobić i gdzie wyjechać na ten jeden dzień, żeby naładować baterie wpadliśmy na pomysł wyjazdu do Płocka. Blisko Warszawy, czyli nie spędzę długich godzin w samochodzie i fajne miejsce do wypoczynku. Dlaczego? Dzięki pięknie zagospodarowanemu nabrzeżu Wisły, niewielkiej Starówce i urokliwemu Kościołowi położonemu na skarpie. Dookoła ogród z zadbanymi alejkami. Bajka, sami zobaczcie. 
A może macie jakieś miejsca blisko Warszawy które lubicie odwiedzać? Podzielcie się nimi w komentarzach..

Niedługo zdjęcia z płockiej Mariny:)

Miłego tygodnia!


How was the weekend ?
For me It was beautiful, warm and sunny. For such a real rest had a variety of reasons, only one day. Wondering what to do and where to go for this one day to recharge the batteries came up with the idea of going to Plock. Near Warsaw, which did not spend long hours in the car and a cool place to relax. Why? With beautifully Vistula River waterfront, a small old town and nice Church on a slope. Around the garden with well-tended paths. Fable, see for yourself.
Or maybe you have some place close to Warsaw that you like to visit? Please share them in the comments ..

Have a nice week!

 Alejki spacerowe na skarpie.
Kościół, widok z dołu, od strony Wisły.


  Nadwiślańskie molo z miłą kawiarnią i leżakami na końcu.
A na koniec, zmęczeni i głodni napadliśmy na pizzerię w której, co prawda, trzeba było czekać w kolejce na stolik ale to co dostaliśmy na talerzach w pełni zrekompensowało oczekiwanie:)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz