piątek, 1 maja 2015

Flowers

blouse - Zara, jeans - Blind Date , heels - BCBGeneration, rings - ByDziubeka, clutch - ri2k 

Po zimie każda z nas ma ochotę na wprowadzenie koloru do swoich stylizacji. To nie oznacza, że zrezygnujemy ze swoich ukochanych szarości i czerni. Będziemy po prostu częściej chciały sięgać po kolory kojarzące nam się z latem, morzem i słońcem.
Bardzo mocnym trendem tego lata (nic nowego!) są kwiaty. Projektanci proponują żebyśmy nosili je tego sezonu od stóp do głowy. Ja dziś pokazuję Wam moją wersję tego trendu, nie tak radykalną:) Łąkę na górze równoważę chabrem na spodniach. Do tego kolorowe bransoletki i złote dodatki w postaci butów i torebki. 
Nie jest to look do teatru ale na wiosenny spacer lub kawę z przyjaciółmi w sam raz.

Pięknej majówki Wam życzę:)

After the winter, each of us has wanted to introduce color into their styling. This does not mean that we abandon of his beloved gray and black. We will simply more willing to reach for colors evocative of summer, sea and sun.
Very strong trend this summer (nothing new!) Are flowers. Designers propose that we wore them this season from head to toe. Today I show you my version of this trend, not so radical :) Meadow on the top chabre balancing on the trousers. For this colorful bracelets and gold additives in the form of shoes and handbags.
This is not to look to the theater but on a spring walk or a coffee with friends at the same time.

2 komentarze:

 1. love the look! such a beautiful blouse and jewelry pieces!


  http://jeansandroses.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. super bluzka a spodnie odwazne jak dla mnie
  http://po-rodzinie.blogspot.com/
  Ps warty odwiedzin blog

  OdpowiedzUsuń