czwartek, 12 lutego 2015

Valentine's Day!Już niedługo Walentynki. To święto przywędrowało do nas stosunkowo niedawno i nie każdy się do niego przekonał. Dla mnie ten dzień to okazja do okazania szczególnej atencji osobie, którą darzę uczuciem. Dla innych może to być okazja do wyjścia razem do restauracji czy do kina. Szukając walentynkowych inspiracji w sieci znalazłam miejsce do którego jeszcze nie raz będę zaglądać. Sa to http://obcasywsieci.pl/. Założone przez pozytywnie zakręconą kobietę dzielącą się z czytelnikami informacjami na tematy interesujące nie tylko kobiety. Ja znalazłam tam porady dotyczące tego jak wybór gatunku filmu może przyczynić się do randkowej porażki albo sukcesu:)) 
Zachęcam.

Soon Valentine's Day. This festival had brought to us recently, and not everyone is convinced to him. For me, this day is an opportunity to show special deference to the person that I have for affection. For others, it may be an opportunity to go out together to a restaurant or a movie. Looking for Valentine's Day, I found inspiration in the network point to which I will yet again look. These are http://obcasywsieci.pl/. Founded by dividing a positive way the woman with the readers information on topics of interest not only to women. I found there tips on how to selection of movie genre may contribute to the failure or success dating :))
I encourage.


Walentynki to również okazja do ubrania się bardziej kobieco niż na co dzień. Poniżej propozycje dla tych z nas które preferują bardzo delikatny, pudrowy look.

Valentine's Day is also an occasion to wear more feminine than every day. The following suggestions for those of us who prefer a very soft, powdery look.


Dla Pań kochających czerń i klasykę proponuję poniższe, bardzo kobiece modele.

For women who love the classic black and suggest the following, very feminine models.

Kolorem przewodnim Walentynek jest czerwień i wszystkie jej odcienie. To przepiękny, ognisty kolor w którym pięknie wygląda każda kobieta a panom na widok wybranki spowitej w czerwień zaczynają świecić się oczy. Warto więc zdobyć się na odwagę i tego dnia się wyróżnić.

 Życzę Wam wszystkim pięknych i niezapomnianych Walentynek!


Valentine's color theme is red and all its nuances. It's a beautiful, fiery color in which every woman looks beautiful and masters at the sight of his chosen shrouded in red light up eyes. So let's have the courage and the day to stand out.


  I wish you all a beautiful and memorable Valentine's Day!

   

 

źródła: sklep.nife.pl; polki.pl; zeberka.pl; elle.pl; milionkobiet.pl; fotoona.pl; modaija.pl


1 komentarz:

  1. Pretty photos! I love the red dresses!!

    www.blondeincashmere.com

    OdpowiedzUsuń