piątek, 31 października 2014

Want to haveNadszedł czas w którym zimno zaczyna dokuczać nawet tym najbardziej odpornym osobnikom. Jest to oczywiście pretekst do krytycznego przeglądu naszej szafy i decyzji czy chcemy dokonać nowych inwestycji. 
Według mnie płaszcze i kurtki z poprzedniego sezonu jeśli tylko nie zużyły się zanadto, będą na czasie także i w tym. Możemy je odpowiednio opakować w modne tegoroczne akcesoria jak czapy, szale i rękawiczki i ..gotowe!
Jednakże jeśli chcecie zaopatrzyć się w nową kurteczkę lub płaszczyk to pole do decyzji jest szerokie. Wybór wzorów i fasonów jest duży i każda z Was znajdzie coś dla siebie. 
Pamiętajmy o ważnej zasadzie. Długie płaszcze pozostawmy dla wysokich pań. Jeśli chcemy zamaskować jakieś elementy naszej figury odpowiednie będą wzory oversizowe. Ale! Wybierzmy rozmiar niezbyt duży bo tylko optycznie nas powiększy a tego żadna z nas by nie chciała:)

 Gama kolorystyczna jest pełna: od ciepłych beży i stonowanych szarości po kolory ziemi i niezmienne granaty i czernie. Co niezmiernie mnie cieszy znajdziemy w sklepach także płaszcze w oryginalnych intensywnych kolorach. Nudy nie ma!

Życzę Wam miłego weekendu!

fotografie pochodzą: Zara
                                                     Mango

English version soon..
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz