sobota, 29 listopada 2014

Christmas getting closer


Święta zbliżają się wielkimi krokami. Ja nie należę do tych osób, które kompletują prezenty już od Wielkanocy. Nie zastanawiam się czy to dobrze, czy źle. Natomiast faktem jest, że już od paru dni rozglądam się dwubiegunowo. Za prezentami i garderobą świąteczno sylwestrową. Jedno i drugie w sklepach pojawiło się już w dużych ilościach oraz uwaga! pojawiły się również gdzieniegdzie obniżone ceny. To ostatnie jak wiadomo jest mile widziane ,gdyż niektórzy prezenty kupują w ilościach hurtowych. 
U mnie już parę lat z rzędu sprawdził się w tym temacie sklep TK Maxx, Peek& Cloppenburg, H&M Home, Zara Home, Home & You tam znajduję dla 'każdego coś miłego'. Jeśli prezent okaże się nietrafiony można go zwrócić lub wymienić.W tym pięknym czasie życzę Wam małych kolejek i trafionych wyborów:)))

The holidays rapidly approaching. I do not belong to those who Completing gifts from Easter. No wonder if this is good or bad. The fact is that from a couple of days looking around bipolar. Gifts for Christmas and New Year's Eve and a dressing room. Both stores have appeared in large numbers and pay attention! There are also occasional reduced prices. The latter is known to be welcomed, as some gifts to buy in bulk.
For me, already a few years in a row has proven itself in this topic TK Maxx, Peek& Cloppenburg, H&M Home, Zara Home, Home & You store that offers for everyone something nice. If it turns out not justified gift you can return or exchange.

In this beautiful time, I wish you a small queues and best choices :)))


pics by me.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz